Wysprzątane i zamiecione

Termin likwidacja mieszkań brzmi groźnie. Zupełnie niesłusznie, bo w rzeczywistości firma świadcząca taką usługę przygotowuje zagracone mieszkanie, dom, garaż, piwnicę, biuro czy magazyn pod nowego lokatora. Jeżeli kupiłeś czy odziedziczyłeś pomieszczenia zastawione pod sufit starymi gratami, to najpierw musisz wyrzucić wszystkie niepotrzebne i bezwartościowe przedmioty. Krzesła na 3 nogach, kiwające się stoły, pralki bez silnika czy zardzewiałe lodówki, nie wspominając o wielkich tapczanach i przepastnych szafach, trzeba będzie znieść po schodach, załadować na samochód i wywieźć do utylizacji, za którą trzeba będzie zapłacić.

Wywożenie gratów na własną rękę opłaca się jedynie w sytuacji, gdy dysponuje się kilkoma krzepkimi pomocnikami i własnym samochodem dostawczym. Opróżnianie mieszkania we własnym zakresie jest możliwe, ale osobom bez doświadczenia zajmie dużo czasu. Jeżeli nie chcesz czekać, zleć usługę specjalistycznej firmie.

Likwidacja mieszkań Kraków świadczona przez zawodowców może trwać od jednego do nawet kilku dni, a zależy to od zakresu zleconej usługi. Poza wywiezieniem wskazanych przedmiotów, specjaliści mogą wykonać drobne prace remontowe wewnątrz i na zewnątrz budynku. Graty odjadą w przysłowiową siną dal, a wysprzątane pomieszczenie jest gotowe na przyjęcie nowego lokatora.