Wielotematyczny portal internetowy wordpress dla każdego

Wielotematyczny portal internetowy wordpress dla każdego to skuteczna metoda przyciągnięcia dużej ilości odbiorców. Wiele tematów poruszanych na jednej stronie przyciągnie dużo różnych grup docelowych. Portal może mieć skierowaną tematyką do bardzo szerokiego grona odbiorców, właściwie każdej grupy docelowej lub skupiać się na jednej z nich.
Jeżeli portal skierowany jest do jednej grupy odbiorców, zróżnicowana tematyka spowoduje, że czytelnik chętnie spędzi czas na stronie, przeskakując po wszystkich interesujących go kategoriach tematycznych. Spędzi dużo czasu na stronie i chętnie na nią powróci. Przykładem takiego portalu skierowanego tylko do jednej grupy odbiorców, może być portal dla pań. Tematy, które mogą być zaproponowane paniom, to np.: zdrowie, dzieci, wnętrza, dieta, kultura, życie gwiazd, moda, kosmetyki lub ćwiczenia.
Niewątpliwie, żeby czytelnik chciał wracać na stronę, treści muszą być interesujące – rozwiązywać jego problemy. Muszą być rzetelnie przygotowane i być unikalne.